57.060.12 - SALT GLOVE - Platnena rokavica za pečico
1,06 € +DDV
| Zaloga |
14.158 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.060.12 |
| Model | SALT GLOVE |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Siva |
| Dimenzija | 18 x 27 cm |
| Paket | 100/20/1 |
| Neto teža | 0.07 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez, Sublimacija |
| Material | Polyester, Poliester |
| Črtna koda | 8605040026458 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.575 x 0.35 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 7.42 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 630253900000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 5 Barve
blizu


